Apie mus

Esame liftų, keltuvų, eskalatorių ir judančių takų techninės priežiūros, remonto ir modernizavimo paslaugų profesionalai. Mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys liftų techninės priežiūros ir remonto meistrai. Atestuoti specialistai kasdien atlieka liftų, keltuvų ir eskalatorių paleidimo, derinimo, reguliavimo, remonto ir modernizavimo darbus. Mūsų pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad žmonių kasdienybėje naudojami kėlimo įrenginiai veiktų patikimai, su minimaliomis prastovomis ir būtų visapusiškai saugūs.

Mūsų darbuotojai aprūpinti moderniomis ryšio priemonėmis, todėl 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę yra pasiruošę greitai ir operatyviai reaguoti į klientų pagalbos prašymus. Visi iškvietimai ir darbai yra fiksuojami modernioje sistemoje, todėl esame pasirengę klientams pateikti išsamias eksploatacijos, gedimų ir atliktų darbų ataskaitas.

Visoje Lietuvoje prižiūrime daugiau kaip kelis tūkstančius įvairių gamintojų kėlimo įrenginių. Daugiau kaip pusė mūsų prižiūrimų liftų yra įrengti senos statybos daugiabučiuose namuose. Bendradarbiaujame su didžiausiomis Europos ir kitų šalių liftų gamyklomis bei atsarginių dalių tiekėjais, todėl užtikriname reikalingų detalių tiekimą bet kokio tipo kėlimo įrenginiams už konkurencingiausią kainą. Esame susipažinę su naujausiomis technologijomis, turime reikalingą testavimo ir reguliavimo įrangą, todėl galime Jūsų naudojamam įrenginiui užtikrinti profesionalią ir kokybišką garantinę ir pogarantinę priežiūrą.

Mūsų išskirtinumas:
 
- Operatyvus reagavimas į iškvietimus
- Avarinė tarnyba 24/7
- Lankstus požiūris į techninių sprendimų pritaikymą
- Kokybiškai atliekami darbai
- Ilgametė darbo patirtis
- Konkurencinga kaina


Galerija