Preloader

Apie mus

Esame licencijuota liftų, eskalatorių ir judančių takų techninės priežiūros paslaugas teikianti įmonė, kurioje dirba tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį, turintys liftų techninės priežiūros specialistai. Šiuo metu, Vilniaus mieste prižiūrime apie 1000 įvairių gamintojų kėlimo įrenginių. Daugiau kaip pusė mūsų prižiūrimų liftų įrengti senos statybos daugiabučiuose, t.y. pastatytų apie 1970 m., tokie liftai reikalauja ypatingos priežiūros, nes daugelis jų yra peržengę 25 metų laikotarpį, kuris yra nustatytas kaip ribinis lifto naudojimo terminas. Turime visus reikalingus išteklius tokių liftų priežiūrai ir galime skirti ypatingą dėmesį tokiems įrenginiams. Taip pat profesnionaliai vykdome techninę priežiūrą naujo tipo kėlimo įrenginiams, neatsižvelgiant į jo gamintoją, modelį ar tipą.

 

Per 5 darbo metus Vilniaus daugiabučiuose pakeitėme 48 liftus, 20 liftų dalinai modernizavome, o 29 liftus įrengėme naujos statybos namuose.

 

Svarbiausias mūsų siekis - užtikrinti kėlimo įrenginiais besinaudojančių žmonių ir su jais dirbančių asmenų saugumą. Taip pat, visada stengiamės užtikrinti mūsų teigiamų paslaugų kokybę. Kadangi specializuojamės paslaugų sferoje, klientų nuomonė - mūsų prioritetas, visada atsižvelgiame į kliento poreikius ir siekiame, kad klientas liktų patenkintas. Puoselėjame stabilius, ilgalaikius ir pasitikėjimu grįstus santykius su savo partneriais ir klientais, o įvairiomis motyvacijos priemonėmis stipriname darbuotojų lojalumą.