Keltuvai

Keltuvas – geriausia alternatyva liftui, kai pastate nėra galimybių tokio įrengti arba naudojimosi intensyvumas yra mažas. Montuojame keltuvus, kurie atitinka visus Europos Sąjungoje ir Lietuvoje keliamus kokybės ir saugumo reikalavimus. Keltuvus suprojektuojame ir įrengiame pastato viduje ar išorėje. Keltuvai gali būti pritaikyti neįgaliųjų žmonių vežimėliuose, ligoninių lovų ar krovinių kėlimui.

Taip pat keltuvus įrengiame ir individualiuose namuose pagal kiekvieno užsakovo pageidavimus, kadangi yra platus modelių bei dizaino elementų pasirinkimas.

Keleiviniai keltuvai
Pavadinimas Aprašymas
   
MAC. PUAR. S.A.

MP ARES MOBI lifto tipo keleivinis keltuvas idealiai tinka naujiems ir esamiems pastatams nuo dviejų iki šešių aukštų. Ares Mobi keltuvas pasižymi tuo, kad savo išvaizda, automatizuotu valdymu ir važiavimo komfortu yra labai panašus į tradicinį liftą. Šis keltuvas gali būti įrengtas tiek pastato viduje, tiek už jo ribų. MP Ares Mobi gali būti montuojamas su nepriklausoma metalo karkaso šachta, kuri pakeičia įprastą mūrinę šachtą ir suteikia didesnę laisvę, apsisprendžiant dėl keltuvo įrengimo vietos.

Plačiau apie MP Ares Mobi.

 
 
 
VIMEC

Lifto tipo keleivinis keltuvas ECOVimec. Šis keltuvas yra varomas elektrine diržine pavara ir pasižymi novatoriškais techniniais sprendimais. Puikiai tinka įrengti tiek pastato viduje, tiek išorėje. Gali būti montuojamas su nepriklausoma metalo karkaso šachta, kuri pakeičia įprastą mūrinę šachtą ir suteikia didesnę laisvę, apsisprendžiant dėl keltuvo įrengimo vietos.

Plačiau apie ECOVimec.
   
Easy Move 

Lifto tipo keleivinis keltuvas Easy Move varomas hidrauline pavara ir pasižymi tyliu veikimu, todėl puikia tinkamas įrengti viešbučiuose, ligoninėse, senelių namuose ar kitose patalpose, kur vertinama tyla ir ramybė. Puikiai tinka įrengti tiek pastato viduje, tiek išorėje. Gali būti montuojamas su nepriklausoma metalo karkaso šachta, kuri pakeičia įprastą mūrinę šachtą ir suteikia didesnę laisvę, apsisprendžiant dėl keltuvo įrengimo vietos.

Plačiau apie Easy Move.

   
   
Atviros platformos vertikalus keltuvas
S11

Atviros platformos vertikalus keltuvas S11 yra universalus sprendimas tiek visuomeniniams pastatams, tiek namams. S11 keltuvas padės įveikti  aukštų skirtumus iki 2990 mm. Šis keltuvas gali būti pritaikytas naudojimui ir lauko sąlygomis.

Plačiau apie S11.

   
   
Platforminis laiptų keltuvas V64

Platforminis laiptų keltuvas V64 užtikrina prieigą prie viešųjų ir privačių pastatų ir yra puikus sprendimas neįgaliųjų su vežimėliais transportavimui. V64 yra itin patikimas ir kokybiškas keltuvas, be to, jis kompaktiškas bei lengvai naudojamas. V64 puikiai tinka naudoti tiek vidaus patalpose, tiek lauke. Konstrukcinės savybės užtikrina maksimalų patvarumą ir geriausią našumą visomis sąlygomis.

Plačiau apie V64.

   
   
Platforminis laiptų keltuvas V65

Platforminis laiptų keltuvas V65 su išlenktomis kreipiančiosiomis leidžia įveikti laiptus per kelis pastato aukštus. V65 puikus sprendimas neįgaliųjų su vežimėliais transportavimui.  Keltuvas yra itin patikimas ir kokybiškas, be to, jis kompaktiškas bei lengvai naudojamas. V65 puikiai tinka naudoti tiek vidaus patalpose, tiek lauke. Konstrukcinės savybės užtikrina maksimalų patvarumą ir geriausią našumą visomis sąlygomis.

Plačiau apie V65.
   
   
TERRY LIFT

Lifestyle – Anglijos kompanijos Terry Lifts gaminamas namų liftas suprojektuotas taip, kad tilptų beveik bet kurioje namo kambario vietoje, nes užima vietos tiek, kiek dušo kabina – iki 1 m2. Didžiausias šio lifto pranašumas – kad jam nereikia jokios šachtos. Jei dėl įvairių priežasčių lipimas individualaus namo laiptais tampa sunkiai įveikiama užduotimi, liftas „Lifestyle“ gali bųti geriausia išeitis, nes bus įrengtas greitai ir su minialiais trikdžiais net ir jau įrengtame name. Liftas „Lifestyle“ sukurtas taip, kad būtų maksimaliai patogus ir saugus. Jis veikia sklandžiai ir tyliai, užtikrindamas saugų ir patikimą kėlimąsi aukštyn ir žemyn. Lifto mechanizmai turi jutiklius – jei lifto sustojimo vietoje užsnūdo šuo ar katė, liftas akimirksniu sustos. Dėl elegantiškos formos bei didelio spalvų ir apdailų asortimento liftas lengvai gali būti suderintas su namų interjeru. Jei lifto kabina yra nuleista į pirmą aukštą, antrame aukšte grindys bus uždarytos specialia ugniai atspariu dangčiu.

Plačiau apie Lifestyle.

Krovininiai keltuvai
Pavadinimas Aprašymas
   
HIDRAL

Ispanijos kompanija Hidral yra viena didžiausių krovininių keltuvų gamintojų pasaulyje, projektuojanti ir gaminanti krovininius keltuvus nuo 100 iki 10000 kg keliamosios galios.


Keliamoji galia, kg

Krovininis Krovininis su lydinčiu asmeniu
     
100 – 750 kg

Modelis HO

 

Modelis EH-500

 
1000 – 2000 kg

Modelis EH-1500

Modelis EHM-1500

Modelis EH/DC-1000

     
2000 – 5000 kg  

Modelis EHM/DC

     
2000 – 10000 kg

Modelis EH/DC

 

Modelis EH/4C