Techninė priežiūra

Atgal

Esame licencijuota liftų, eskalatorių ir judančių takų techninės priežiūros paslaugas teikianti įmonė, kurioje dirba tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį, turintys liftų techninės priežiūros specialistai. Atestuoti specialistai kasdien atlieka liftų ir eskalatorių paleidimo, derinimo, reguliavimo ir remonto darbus. Mūsų siekis užtikrinti, kad žmonių kasdienybėje naudojami įrenginiai veiktų patikimai ir būtų visapusiškai saugūs.

24 valandas per parą, 7 dienas per savaite, esame pasiruošę atsiliepti į Jūsų pagalbos prašymą.

Darbuotojai aprūpinti moderniomis ryšio priemonėmis, todėl greitai ir operatyviai reaguojame į klientų pagalbos prašymus. Visi iškvietimai yra fiksuojami sistemoje, todėl esamę pasirengę klientui pateikti išsamias ataskaitas.

Šiuo metu Vilniaus mieste prižiūrime daugiau kaip 1000 įvairių gamintojų kėlimo įrenginių. Bendradarbiaujame su didžiausiomis Europos liftų gamyklomis bei atsarginių dalių tiekėjais, todėl užtikriname reikalingų detalių tiekimą bet kokio tipo kėlimo įrenginiams. Esame susipažinę su naujausiomis technologijomis, aprūpinti reikalinga testavimo ir reguliavimo įranga, todėl galime Jūsų naudojamam įrenginiui užtikrinti profesionalią ir kokybišką garantinę ir po garantinę priežiūrą.

Didžiausią dėmesį skiriame žmonių, kurie naudojasi kėlimo įrenginiais, saugumui. Atlikdami periodines įrenginio apžiūras, ypatingą dėmesį skiriame saugos mazgų patikrai. Taip  užkertame kelią potencialiam pavojui ir nustatome labiausiai susidėvėjusius ir remonto darbų reikalaujančius įrenginio mazgus. Nustatę, kad įrenginiui reikalingas remontas, mūsų specialistai mielai padės Jums išsirinkti optimaliausią įrenginio remonto, modernizavimo arba keitimo variantą.Galerija